Do podobizny britského premiéra Borise Johnsona se bude dnešní večer odívat řada dítek. Dle průzkumu to vycházelo na dvatisíce z oslovených společností Beano Studios, jež průzkum dělala (a je prodejcem masek a také tvůrcem reklamy na BoJo kostým – viz níže), což prý byly dvě třetiny z celkového počtu respondentů. Ovšem ne všichni z nich volí právě – s Brexitem – spojeného nejvyššího politika země. Ani ostatní zákonodárci si prý nemohou stěžovat. Další rodiče chtějí obléknout své děti třeba za lídra opozice – neomarxistu Jerremyho Corbyna, který chce vyhrát prosincové volby a stát se premiérem (soudruzi ve straně mu to prý chtějí dát jako ´dárek pod stromeček´).
Je trošku otázka, jestli to riskovat, je možné, že při dnešní všeobecné naštvanosti na politiky a extrémně rozdělené společnosti na Brexitáře a Remainisty, doplněné zmatenými nerozhodnutými voliči, kteří by raději slovo Brexit a EU už nikdy neslyšeli, nebudou dítka nějak inzultována někým, komu už došla trpělivost. Jinak proč ne – koneckonců Britové mají velký smysl pro suchý humor – a my bychom možná také mohli – pro změnu třeba na Mikuláše a čerta zkusit nějakou rozpustilou ´čertovinu´ pro uvolnění nálad ve společnosti.

A ještě dodatek – ať tak či tak, stejně nakonec cenu za nejlepší ´podomácku vyrobený´ kostým (a navíc prakticky s nulovými náklady) vyhrála mamča z hrabství Surrey, Sam Howlett, no posuďte sami – staré šaty, karton, papírový tácek, červená barva a troška kreativity – a je hotovo (doufejme, že tento kostým žádný z rodičů nezkombinuje s kostýmem žádného z politiků):

HAPPY HALLOWEEN vám všem do Česka i kdekoliv dnes jste! 😀

Foto a info zdroj: Metro
https://metro.co.uk

Napsat komentář