Velká Británie | Maldon – Čerstvě namalovaná dopravní značka ´zákaz vjezdu´ (NO ENTRY) s chybějícím písmenem T ( tedy pouze ´NO ENRY´) způsobila velký poprask na sociálních médiích. Rada okrsku města Maldon v hrabství Essex vzala totiž celou situaci s humorem, zveřejnila fotografii této chybky a doplnila sarkastickým „když má někdo horší den než-li vy“.

Následoval velký ohlas. Lidé i zástupci rady najeli všichni na lehký konverzační tón, jež nepostrádal suchý anglický sarkastický humor a celá diskuse se nesla v tomto smyslu. Jednak se lidé smáli, že je to královsky pobavilo, a pak se zajímali o to, ´co vám ten chudák Henry kdy udělal (ze má ´zákaz vstupu´)´ nebo ´cítím s Enrym´ – a věc komentovali s tím, že zaměstnanci dali ´T´ přestávku“.

Rada samozřejmě dodala, že nápis bude přemalován, což sdělila doslova slovní hříčkou „We’re on’T To iT!“ – tedy ve smyslu hříčky s písmenem „T“: „Už na „T“om pracujeme!“. Lidé je zároveň požádali, aby rovnou udělali novou značku s nápisem: „Rozesmát každého“.

A tak se díky drobné chybě alespoň lidé trochu uvolnili a zapomněli na moment na všepřítomnou pandemii.

Foto: MALDON DISTRICT COUNCIL / Úřad okrsku Maldon – Sociální sítě

https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-essex-56212695?fbclid=IwAR09LG0R2ojsHaWtWG_yJxwTvDBpteGug_OunS5-1f4yyvnf303A8saa9ZY

Napsat komentář