Uhájit si Brexit, definitivně umlčet všechny, kteří zpochybňovali demokracii a Referendum o Brexitu, ale i zbavit zemi hrozby komunismu, antisemitismu a říct definitivní ano a dát silný mandát jasnému lídrovi. O to šlo v těchto volbách do Britského parlamentu. A to se povedlo. Není to žádná velká láska, je to manželství z rozumu – čistě pragmatická volba. Brexitáři obětovali Brexit Party a Stranu nezávislosti Spojeného království. Pravicoví voliči i politici se vrátili ke Konzervativcům, aby spojili síly a obětovali Nigela (respektive on se obětoval sám). Často čistě pragmaticky. Byla to účelová a taktická volba. Vyšla. Z Británie spadl temný stín zmatků a neurčitosti, jako zázrakem se vymotala z Bermudského trojúhelníku, zaměřila směr pryč z Bruselu a vyrazila neb deadline se blíží. Více – analýza toho, co se nyní stalo a proč a jaké jsou nálady ve společnosti a co se čeká nejen od nového premiéra, ale i od nás všech v mém videu. A o tom, co se bude dít v následujících dnech, doslova den po dni v dalším videu, které ještě dnes bude následovat.

Brexitáři jsou prostě srdcaři, obětovat Nigela a Brexit Party pro to, aby dali neporazitelný mandát premiérovi – BoJo – pro ně nebylo lehké:

Pro Brexit a Borise Johnsona byli nejen Židé, ale i Křešťané (2:50):

Zde – už v létě po první volbě Borise Johnsona premiérem oslavoval britský židovský tisk, doslova titulek hlásá ´Požehnaný BoJo´:

Britové nešli těžce, že z nich Theresa May a minulý parlament dělali ´idioty´ celému světu, a teď jim za to vystavili účet:

Facebook: https://www.facebook.com/zLondyna/

Youtube: JANINA Z LONDYNA

Napsat komentář