Brexit Party odstartovala své vlastní vysílání. Každý týden se můžeme těšit na povídání zástupců této strany v Evropském parlamentu (Evropských poslanců) v necenzurované verzi. 
V první jsme si mohli poslechnout, jak skvělý pocit měli, když se na zahajovacím zasedání prvního povolebního summitu EU v Bruselu otočili zády k hymně EU (Óda na radost).
Vřele toto doporučuji všem stranám napříč politickým spektrem také v ČR, je to jediný způsob, jak dostat ke svý voličům necenzurovanou verzi toho, co jim chcete sdělit. Brexit Party má samozřejmě obrovskou výhodu, protože jejími členy jsou přední britští novináři a komentátoři z mainstreemových médií, kteří z nich odešli a byli zvoleni v květnu poslanci Evropského parlamentu. Nyní se střídají v moderování panelových diskusích na BrexBox vysílání.
Chválím ty, kteří již podobné platformy v ČR mají (ať už jde o kanál Tommyho Okamury, sloupky v novinách či blogy Tomáše Zdechovského, Václava Klause ml. nebo extravagantní twitter Jiřího Ovčáčka – beru že ten zastupuje prezidenta, aj. –  zajímavý je poslední dobou i youtube kanál ANO, byt je hodně takový jednoznačně zaměřený na Andreje Babiše a ne moc na ostatní členy svého hnutí a pod.).
Nicméně i přes tyto zajímavé první ´vlaštovky´ by to chtělo udělat to trochu komplexněji.
Anebo razantně zreformovat Českou televizi, Český rozhlas a ČTK, aby fungovali pro všechny voliče a strany a hnutí ve stejném rozsahu s efektivním a udržitelným hospodařením, což se nyní neděje. Jak se s tím vyrovnávají v případě BBC Britové, sledujte cca jedna reportáž a videu u mě na webu a blogu zpět (přestali houfně platit BBC poplatky a ta je teď v krizi, Nigel Farage ji kvůli podjatosti již několikrát kritizoval a lidé sepsali petici a v těchto dnech to řeší parlament).
Jejich kanál naleznete zde:


Facebook: https://www.facebook.com/zLondyna/

Napsat komentář